Lucrator logistica si magazioner - 2 posturi

magazioner

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Turnu

In calitate de Lucrator logistica si/sau  Magazioner  principalele tale responsabilitati vor fi:
- Etichetarea produselor conform indicatiilor si regulilor stabilite de superiorul ierarhic, precum si a loturilor aferente;
- Receptionarea si verificarea cantitativa si calitativa a produselor ;
- Depozitarea produselor conform indicatiilor primite ;
- Respectarea regulilor de curatenie si de igiena aferente locatiei.

Candidatul ideal :

Cautam o persoana dinamica, serioasa si responsabila

Pentru a reusi in aceasta misiune este nevoie de:

- Experienta in domeniu - reprezinta un avantaj ;
- Viteza si acuratete in executie ;
- Capacitate de multitasking ;
- Conditie fizica buna si disponibilitate pentru activitati repetitive;
- Flexibilitate si spirit de echipa.
- cunoasterea limbii italiene - reprezinta un avantaj
- carnet ISCIR - reprezinta un avantaj