Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

Candidatul ideal:

-sa aiba minim studii medii/ avantaj studii superioare,

- experienta de min 1 an ca gestionar,

- sa aiba capacitate buna de comunicare si relationare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie,

- persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, rezistent la stres, atent la detalii, spirit de echipa,

- operare calculator (ex; Miscrosoft Office+ programul intern)

Responsabilitati:

- munca unui magazioner este aceea de a coordona si administra marfurile pentru expediere catre clienti,

- confirma cantitativ si calitativ comanda pentru departamentul de facturare,

- pregateste marfa din depozit,

- intocmeste AWB- pentru preluare curier marfa catre clienti,

- receptie marfa in depozit de la furnizori,

- pastrarea curateniei la locul de munca,

Beneficii:

- un loc de munca stabil pe termen lung,

- posibilitati de promovare,

- salariu atractiv,

- telefon de serviciu,

- bonusuri in functie de performante.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Compania a fost fondata in 2002. In domeniul auto vopselele CARES PAINTS si-au castigat renumele ca fiind printre cele mai durabile si mai performante produse de acest gen din Europa. Folosite de mai toate companiile importante de pe mapamond specializate in productia autoturismelor - vopselele MIPA trebuiau sa ajunga si in Romania, una dintre tarile cu un export de autoturisme ridicat.
Acum la Timisoara vopselele MIPA ajung prin distribuitorul autorizat CARES PAINTS, o companie preocupata de aspectul si eleganta masinii tale. Iata de ce acest moment al patrunderii vopselelor MIPA in Romania poate fi inteles ca fiind pasul spre cea mai elaborata tehnologie in materie de vopsele auto, momentul in care masina dvs va capata o noua viata si va putea fi admirata oriunde va veti deplasa.
Vopselele MIPA sunt prezente in Romania in toata gama de culori si combinatii de culori existente pe piata internationala si avizate de marii producatori.
Alege MIPA- CARES PAINTS - alege eleganta si calitatea .
CARES PAINTS profesionistul tau pentru produse de vopsitorie auto si industriale