Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

Candidatul ideal:

-sa aiba minim studii medii/ avantaj studii superioare,

- experienta de min 1 an ca gestionar,

- sa aiba capacitate buna de comunicare si relationare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie,

- persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, rezistent la stres, atent la detalii, spirit de echipa,

- operare calculator (ex; Miscrosoft Office+ programul intern)

Responsabilitati:

- munca unui magazioner este aceea de a coordona si administra marfurile pentru expediere catre clienti,

- confirma cantitativ si calitativ comanda pentru departamentul de facturare,

- pregateste marfa din depozit,

- intocmeste AWB- pentru preluare curier marfa catre clienti,

- receptie marfa in depozit de la furnizori,

- pastrarea curateniei la locul de munca,

Beneficii:

- un loc de munca stabil pe termen lung,

- posibilitati de promovare,

- salariu atractiv,

- telefon de serviciu,

- bonusuri in functie de performante.