Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Dragomirești-Vale

Candidatul ideal :

Activ, practic si foarte atent la detalii;

Atentie distributiva, spirit de echipa;

Optimist, energic, cu bune abilitati de comunicare;

Cunostinte medii de utilizare PC, experienta cu un program de gestiune(WMS) constituie un avantaj;

 Descrierea postului:

Participa la pregatirea comenzilor, coletarea produselor si infolierea paletilor;

Da in pregatire comenzile din sistem si urmareste executia lor conform datelor transmise;

Introduce comenzile de transport in sistemele online ale furnizorilor de transport si emite AWB-urile;

Emite facturile si avizele pentru comenzile expediate catre clienti;

Semneaza si stampileaza actele insotitoare receptionata si livrata;

Aranjarea marfurilor pe raft;

Face receptia fizica, cantitativa si calitativa a marfurilor;

Posesor autorizatie ISCIR + talon pentru vize anuale constitue un avantaj (nu reprezinta un criteriu eliminatoriu).

Beneficii:

Bonusuri de performanta;