Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Reghin; Iernut; 68 Strada Budiului, Târgu Mureș; Chendu; Luduș; Ungheni; Cristești; Sovata; Acățari; Bălăușeri; Recea

Responsabilitati:

- Colectarea comenzilor pentru livrare la client utilizand terminale mobile;
- Asezarea fizica si in sistemul informatic a marfurilor pe raftturile de colectare;
- Optimizarea zilnica a produselor pe locatiile de depozitare;
- Inventarierea produselor, utilizand terminale mobile;
- Respectarea zilnica a parametrilor cheie de performanta individuala si de grup;
- Asigurarea permanenta a ordinii si curateniei in depozit;

Cerinte:

- Experienta in utilizare terminale mobile;
- Persoana serioasa, motivata, dinamica si responsabila;
- Experienta intr-o pozitie similara de minim 2 ani;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Autorizatia de stivuitorist reprezinta avantaj;

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;

- Sistem de bonusare;

- Tichete de masa;

- Decontarea transportului;

- Integrarea intr-un colectiv tanar si dinamic;