Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1950 - 2800 €

SARCINI SI RESPONSABILITATI ESENTIALE

Sa cunoasca si sa aiba capacitatea de a identifica diversele tipuri de deseuri feroase

Sa fie capabil sa opereze utilajele in incinta depozitului de fier vechi

Sa cunoasca pe deplin functionarea si functionalitatile utilajelor

Sa poata comunica cu tehnicienii de intretinere a echipamentului in cazul unor defectiuni

Sa isi indeplineasca sarcinile primite

CALIFICARI NECESARE

1-2 ani de experienta relevanta

Cunoasterea limbii engleze

Experienta in lucrul cu macarale si/sau alte Utilaje in deposit de fier vechi

Capacitatea de a identifica diversele tipuri de metal

Atentie si dorinta de munca

ALTE DETALII IMPORTANTE

Contract continuu,

30 zile concediu platit pe an

Locul de munca este in Eurajoki, Finlanda. Distanta e de 2,5km de centru orasului 40-50 ore pe saptamana, lucru in ture.

Orele suplimentare si in weekend sunt platite cu 50-100% in plus Salariu 13-15eur/ora, in functie de calificari

Salariul net e calculate de biroul finlandez de taxe. La 15eur/ora, 40 ore pe saptamana, net-ul e in jur de 1950eur

Cazare gratuita (camera separate)

Echipament de protectia muncii gratuit