Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Lucrator Depozit Piese Auto

Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
2

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate / școală profesională;
- Experienţă în manipularea mărfii – avantaj;
- Cunoştinţe de operare programe de gestiune și lucrul cu scanner - avantaj;
- Persoană serioasă, organizată, responsabilă.

În caz că nu ai lucrat până acum cu scanner-ul sau cu un soft de gestiune, fii fără grijă! Te învățăm noi!

Descrierea jobului:

- Efectuarea recepţiei fizice a mărfii la intrarea în depozitul firmei cu ajutorul lizelor, cărucioarelor, transpaletelor;
- Ambalarea şi securizarea mărfurilor în vederea livrării;
- Respectarea programului de livrări;
- Participarea activă la inventare, când este nevoie.

Ofertă:

- Vei fi angajat cu contract de muncă perioadă nedeterminată;
- Vei fi platit la timp, în fiecare lună - se acordă avans și lichidare
- Vei câștiga un salariu fix garantat + spor de weekend motivant - se lucrează 2 sâmbete / luna program scurt, până la prânz + tichete de masă
- Vei lucra doar ziua, fără schimb de noapte sau duminici

Descrierea companiei

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti pentru acest post?