Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Firma de distributie piese auto si lubrifianti angajeaza pentru depozitul central din Chitila-Ilfov,

LUCRATOR DEPOZIT - OPERATOR DOCUMENTE

Aptitudini :

  • persoana serioasa cu cazier judiciar curat + recomandare de la un loc anterior de munca;
  • cunoştinţe operare PC, Excel, Word, Outlook;
  • disponibilitate pentru efort fizic moderat;
  • capacitate de planificare, organizare si lucru cu termene clare de executie;
  • atitudine pozitiva in relatiile de munca;
  • spirit dezvoltat de lucru in echipa;
  • minim studii medii ;
  • permis conducere categoria B si experienta in conducerea autovehiculelor reprezinta un avantaj;
  • domiciliul stabil in Bucuresti sau Ilfov;

Responsabilitati :

  • receptia produselor de la furnizorii locali;
  • trimiterea documentelor prin scanare sau email departamentului tehnic;
  • pregatirea documentelor in vederea picking-ului;
  • verificarea si arhivarea facturilor;
  • plasarea produselor intrate in depozit pe rafturile alocate;
  • colectarea produselor de pe raft in vederea pregatirii pentru livrare;
  • verificarea corectitudinii colectarii produselor de catre ceilalti colegi;
  • participarea la inventare punctuale si generale;
  • mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca;

Beneficii:

  • Oferta salariala in concordanta cu implicarea;
  • Bonuri de masa;
  • Telefon de serviciu;
  • Mediu de lucru armonios;
  • Posibilitatea de a lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii in continua dezvoltare;
  • Suportul intregii echipe;