Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Adresa/ adresele jobului

Margineni-Bacau

Salariu brut pe luna euro

Compania: Fabrica mase plastice
Departament: Productie
Locatie: Bacau
Tip Job: Full time

Cerintele postului:
Studii: medii
Cunostinte: operare PC, Office, lb. Italiana-constituie un avantaj;
Abilitati: de comunicare, planificare si organizare a activitatilor, corectitudine, rapiditate, ordonat, disciplinat, atent la detalii

Autorizatie stivuitorist constituie un avantaj

Responsabilitati, sarcini:
• Preia marfa aprovizionată;
• Efectuează împreună cu comisia de recepţie, recepţia cantitativă a produselor aprovizionate;
• Răspunde pentru păstrarea în condiţii optime a mărfurilor în magazie;
• Este responsabil de pregatirea comenzilor de marfa pentru livrare catre clientii societatii conform cantitatilor si sortimentatiei de produse prevazute in fiecare comanda, precum si de aprovizionarea liniilor de productie din cadrul sectiei;

  • Asigură ordinea şi curăţenia la locul de muncă;

    Oferta:

• Pachet salarial motivant.
• Posibilitate de dezvoltate a unei cariere.
• Posibilitatea de a lucra intr-o companie nationala, in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

  • Tichete de masa (15 ron/zi);
  • Transport asigurat la/ de la locul de munca;

    Descrierea companiei:
    Firma noastra este o fabrica ce produce si asambleaza componente plastice si ceramice. Suntem parte a a unui grup de firme romano-italian.