Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Chitila

26101545_xxl

Esti o persoană responsabilă și organizată? Ești dispus să lucrezi în ture și să asiguri colectarea produselor în condiții corespunzatoare? Ai cel puțin 1 an experiență pe o poziție similară și cunoștințe minime privind utilizarea calculatorului? Te așteptăm să te alături echipei DONA. LOGISTICĂ.

Responsabilitățile principale vor fi:

- Colectarea produselor de pe raft conform listei de colectare;
- Asigurarea calităţii produselor pe parcursul activităților de colectare;
- Realizarea normei de colectare stabilită;
- Întocmirea avizelor de însoțire a mărfii;
- Emiterea facturilor aferente comenzilor colectate;
- Inventarierea produselor în baza listei de inventariere;

Îți oferim în schimb un salariu atractiv, bonusuri în funcție de performanță si un mediu de lucru profesionist.

DONA. LOGISTICĂ, parte a grupului DONA, asigură o distribuție farmaceutică echilibrată, la nivel național și este într-o continuă dezvoltare către alți parteneri.

Grupul DONA a investit în construcția unui depozit complet automatizat la standarde europene de peste 7000 de metri pătrați în localitatea Chitila (județul Ilfov).

Continuăm profesionalismul prin atragerea celor mai buni profesioniști.