Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Experienta anterioara in activitatea cu produse farmaceutice sau studii cu profil farmaceutic, constituie avantaj.
- Capacitatea de planificare, organizare si prioritizare a activitatii.
- Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa.
- Disciplina, rigurozitate, seriozitate, meticulozitate.
- Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor.

Descrierea jobului

- Colectarea produsele de pe rafturi conform comenzilor primite.
- Pregatirea comenzilor (coletelor) in vederea livrarii acestora catre farmacii.
- Repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit.
- Etichetarea, colectarea si verificarea produselor farmaceutice.
- Participarea la inventarele periodice.
- Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune.