Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Eşti în căutarea unui loc de muncă stabil şi sigur? Te aşteptăm la depozitul farmaceutic  alături de o echipă prietenoasă și profesionistă.

Colegul/a ideal/ă:
- Studii medii;
- Persoană responsabilă, organizată şi atentă la detalii;
- Cunoştinţe minime în utilizarea calculatorului;
- Experienţa de lucru în depozit reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

Specifice activității unui lucrător colectare:
- Colectarea produselor de pe raft, conform listei de colectare
- Asigurarea calităţii produselor pe parcursul activităților de colectare
- Realizarea normei de colectare stabilită
- Inventarierea periodică a produselor

Specifice activității unui lucrător expediție:
- Pregătirea coletelor rezultate în urma procesului de colectare a produselor
- Marcarea mărfii paletate cu etichete ce conțin condițiile de transport/ manipulare
- Întocmirea documentației de expediere conform procedurii de lucru
- Verificarea documentelor de expediție și coletele fizice

Beneficii:
- Salariu aliniat pieței
- Tichete de masă
- Bonusuri în funcţie de performanţă
- Decontarea transportului (METROREX sau RATB) şi asigurarea transportului din Bucuresti cu autocarul companiei, până la Depozitul din Chitila
- Card reducere Farmaciile Dona
- Program de lucru în schimburi
- Oportunităţi de creştere şi dezvoltare într-o echipă primitoare şi dinamică.