Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Filadelfia Group , companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii. Suntem o echipa sudata alcatuita din profesionisti si impreuna am reusit sa construim un brand outernic pe toate pietele de profil pe care activam si dezvoltam parteneriate solide cu toti colaboratorii nostrii. Daca crezi in tine , iar dezvoltarea este pentru tine un proces continuu si obiectivul tau profesional coincide cu asteptarile noastre , cu siguranta locul tau este alaturi de noi.

RESPONSABILITATI:

Vitorul angajat va raspunde de:

Descarcarea/Incarcarea coletelor/CMR-urilor sosite din cursele interne/externe

Inregistrarea lor in sistem

Organizeaza marfurile sosite pentru livrare

Tine evidenta termenelor de livrare a marfurilor

Manipularea stivuitorului cu care este dotata hala

CERINTE:

Operare PC

Permis auto categoria B

Bun organizator, deschis la program flexibil de lucru, temperat

Oferim:

Pachet salarial atractiv si motivant

Conditii de munca deosebite

Dezvoltare profesionala

Curs de stivuitorist

O echipa de profesionisti