Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Chiajna; Ciorogârla; București

Posturi disponibile in Depozitul Central al companiei situat in Str. Italia nr 1-7, Depozit 12, Chiajna, Ilfov.
Transport gratuit de la / catre Metrou Preciziei.

Candidatul ideal

- Minim scoala profesionala;
- Persoană serioasă, organizată, responsabilă, fără cazier judiciar;
- Usurinta in activitati de verificare si asezare marfuri in depozit;
- Experienţă pe o poziţie similara este binevenita, dar nu este obligatorie;

Descrierea jobului

- Participare activă la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei;
- Efectuarea recepţiei fizice de marfa;
- Urmărirea ca marfa introdusă în depozit să fie sigilată;
- Ambalarea şi securizarea mărfurilor în vederea livrării catre clientii companiei

Oferta:
- Salariu atractiv si tichete de masa
- Mediu de lucru placut intr-o companie in continua dezvoltare