Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara;
Fara antecedente penale
Cunostinte de gestiunea stocurilor
Bune aptitudini de comunicare si relationare;
Corectitudine si seriozitate;
Rezistenta la stres ;
Gandire analitica si orientata spre rezolvarea problemelor in termenele stabilite;
Cunostinte de operare calculator prezinta avantaj

RESPONSABILITATI :

Participa la  receptia si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice;

Participa la activitatea de sortare, incarcare si descarcare a marfii;

Raspunde de corectitudinea pregatirii comenzilor la clienti precum si de primirea retururilor;
Indeplineste activitati administrative ale depozitului si contribuie la optimizarea spatiului de depozitare ;
Participa si raspunde impreuna cu comisia de inventar la inventarieri periodice;
Responsabil de respectarea standardelor de igiena si calitate ale punctului de lucru;
Raporteaza periodic catre seful direct rezultatele activitatii.

BENEFICII:

  • Posibilitatea de avansare in functia de Coordonator Depozit pentru unul din cele 3 posturi disponibile
  • Decontarea transportului pina la locul de munca