Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Arad, Lugoj

HAFELE Romania este o subsidiara a companiei multinationale Hafele, cu o experienta de peste 85 ani in industria mobilei si a distributiei de articole de feronerie. Fondata in 2009 Hafele Romania este principalul furnizor de articole de feronerie de inalta calitate de pe piata romaneasca.

Candidatul ideal:
- Capacitate de planificare, organizare şi finalizare a activităţilor programate;
- Cunoştinţe privind gestionarea stocurilor;
- Cunoştinţe operare PC,
- Fără cazier şi fără probleme de sănătate;
- Studii medii;
- Permis şofer categoria B reprezintă un avantaj;
- Atestat ISCIR reprezinta un avantaj
- Responsabil, comunicativ.

Responsabilităţi:
- Descărcarea, recepţia şi aranjarea mărfii pe locaţii;
- Asigura intrări/ ieşiri marfă;
- Preparare colete de dimensiuni medii şi întocmire AWB-uri în vederea livrării mărfii;
- Inventarierea lunară a stocurilor conform procedurilor în vigoare şi indicaţiilor managerului direct;
- Asigură ordinea şi curăţenia la locul de muncă;

Beneficii:
- Salariu atractiv
- Bonuri de masa;
- Bonus lunar pentru atingerea obiectivelor primite;
- Bonus anual in functie de rezultatele evaluarii personale;
- Transport catre/de la locul de munca.

Locatia job-ului este in Timisoara.