Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- Receptionarea marfii
- Verificare cantitativa si calitativa
- Sortare, aranjare produse
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- Manipulare, introducere la raft si incarcare descarcare marfa la raft.

Cerinte:

- Studii medii
- Bun simt tehnic
- Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
- Forma fizica buna
- Rabdare, atentie la detalii
- Avantaj meserii tehnice, carnet categoria B
- locatie: Zona Preciziei, Bucuresti.

Descrierea companiei:

World of Hand Tools SRL este partener al unui holding international cu o cifra de afaceri de peste 500 mil. de euro, cu peste 4000 de angajati si 20 de ani de experienta in comertul cu scule si unelte electrice si de mana, produse pentru gradinarit si produse pentru uz caznic. Printr-o retea complexa  de depozite, holdingul acopera integral teritoriile Rusiei, Ucrainei, Kazahstanului, Bulgariei si Braziliei.

Asteptam CV in limba romana cu poza recenta si scrisoare de intentie. CV-urile vor fi studiate in deplina confidentialitate. CV-urile candidatilor ce nu corespund la cerintele mentionate nu vor fi luate in considerare. Vom contacta numai candidatii selectati in baza CV-urilor depuse.