Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

700 - 800 €

Daca doresti un job full time pentru care nu iti trebuie experienta anterioara (te vom invata noi totul) si ai dorinta de a te dezvolta in cadrul firmei noastre, atunci job-ul acesta este pentru tine!

Programul este fix, de luni pana vineri, intre oreleNu se lucreaza in weekend si nici noaptea, iar activitatea ta se va desfasura in depozitele noastre.

Suntem Reprezentanța Comercială a unui Grup Multinational cu activitate în domeniul utilării bucătăriilor cu aparatură electrocasnică,cu sediul în București-Otopeni.

Responsabilitati:

- Picking ("culegerea" din depozit a produselor din fiecare comanda)
- Packing (impachetarea produselor in colete si sigilarea acestora,înfolierea finală a paleților -automatizat)
- Handling (manipulare, încărcare-descarcare marfă).

Beneficii oferite:

  • mediu stabil oferit de o companie internationala;
  • venit lunar Net 2500 ron (salariu lunar net plus bonuri de masă), bonus trimestrial in functie de rezultate/performanta, posibilitati prime.
  • contract individual de muncă;
  • asigurare medicală integrală Allianz Tiriac
  • locuință în chirie asigurată in Otopeni sau decont lunar transport (pe mijloacele de transport in comun sau auto personal, exclus taxi);
  • program fix, full-time (8 ore pe zi);
  • eventualele ore suplimentare platite;
  • NU se lucrează in weekend-uri.

Candidatul ideal:

- dorinta de a munci si a avea un venit stabil;
- stare de sanatate buna si fara cazier;
- organizat, responsabil, motivat, dedicat, eficient, flexibil, corect, loial;
- atentie la detalii, rapiditate in efectuarea activitatilor;
- dornic sa invete si sa se dezvolte in cadrul firmei noastre;
- nu există limită de vârstă