Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 430 €

Hyllan Pharma este in cautarea unui Lucrator depozit - pentru depozitul nostru din Bucuresti, b-dul Timisoara.

Iti place sa lucrezi intr-o companie dinamica si cu multe provocari? Vrei sa performezi impreuna cu echipa ta? Atunci, tu ai putea fi cel pe care il cautam.

RESPONSABILITATI

orice marfa sosita, pe baza documentelor de insotire:

    • Realizeaza proces verbal de intrare in depozit si constatare diferente;
    • Trimite imediat copie dupa documentele de intrare departamentului financiar-contabil si departamentului de Logistica;
    • Introduce marfurile sosite in evident depozitulu;
    • Indosariaza si pastreaza toate documentele mai sus mentionate, in ordine cronologica si usor accesibila.

Scoate marfa din depozit numai pe baza documentelor sosite in prealabil de la departamentul financiar-contabil:

    • Pregateste comenzile pentru client;
    • Expediaza prin curier sau daca este cazul livreaza personal comenzile catre client;
    • Opereaza in evidenta depozitului orice iesire, avand si document justificativ;
    • Respecta regula FIFO;
    • Are grija ca orice marfa sa iasa din depozit NUMAI cu document justificativ.

3. Asigura depozitarea materiilor prime si materialelor, a produselor finite:

    • Dispune marfa in depozit in functie de tipul acesteia si de regula FIFO
    • Anunta superiorul direct asupra oricaror probleme aparute in ceea ce ;priveste amenajarea spatiului de depozitare si a spatiilor adiacente;
    • Pastreaza ordinea si curatenia in depozit si tine legatura cu firmele care se ocupa de dezinsectie si deratizare, instalatie climatizare, instalatie electrica si sanitara;
    • Intretine utilajele din dotare si masina de serviciu.

CERINTE OBLIGATORII

  1. Permis conducere categoria B.
  2. Cunostinte  folosire PC (word, excel).

CRITERII DE SALARIZARE

  1. Plusurile si minusurile din stoc.
  2. Colaborarea cu restul departamentelor.

Aplica si ocupa-te acum de cariera ta!