Lucrator comercial ( vanzator )

Adresa/ adresele jobului

Galați

Se recruteaza si din

Galați

Punct de lucru Mall Shopping City 1Candidatul ideal

- AI EXPERIENTA IN VANZARI SI CAPACITATEA DE A VINDE?
• Iti place sa oferi servicii de calitate clientilor astfel incat sa ai satisfactie profesionala?
• Esti intotdeauna disponibil(a) pentru clienti si ii intampini cu o atitudine profesionista?
• Nu te sperie mai multi clienti care au nevoie de ajutorul tau?
. Te caracterizeaza sinceritatea corectitudinea si responsabilitatea?
- Mediu dinamic te motiveaza?
• Iti place sa vinzi si sa tratezi fiecare client in mod individual?
- Incerci sa le oferi servicii competente fiecarui client, oferindu-le produse adaptate nevoilor fiecaruia?

Descrierea jobului

Ce vei face in fiecare zi?

• Tu esti legatura noastra cu clientii si ii intampini mereu cu zambetul pe fata.
• Saluti intotdeauna si arati interes fata de nevoile lor.
• Promovezi produsele noastre, avand grija ca acestea sa fie intotdeauna disponibile in stoc, crescand astfel vanzarile si satisfactia clientilor.
• Esti un membru important al unei echipe mereu in miscare, si te implici intr-o multitudine de activitati, de la primire comenzilor, livrarea lor, pana la curatenie si aranjarea produselor.

Descrierea companiei

DUMIRAVIO INVEST SRL
Este o companie care comercializeaza produse cu un standard inalt al calitatii destinate design-ului interior si exterior precum: tamplarie PVC si aluminiu; rulouri exterioare; rolete textile pentru interior; jaluzele verticale si orizontale; garnise; perdele, draperii si alte produse pentru acelasi segment. Ne adresam clientelei cu un standard ridicat in ceea ce priveste nivelul calitatii astfel incat sa putem satisface si cele mai exigente gusturi. Clientii nostri aprecieaza produsele de calitate si serviciile competente oferite. Cautam persoana potrivita care sa ni se alature astfel incat impreuna sa putem atinge performanta.