Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Candidatul ideal

  • Persoana pozitiva, cu simt estetic si atitudine serioasa;
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare;
  • Spirit organizatoric si de lucru in echipa;
  • Tinuta si prezenta agreabila;
  • Cunoasterea unui program de facturare, atentia la detalii;
  • Experienta in vanzari minim un an;
  • Absolvent minim bacalaureat;
  • Studii terminate incepand cu 2013.

Descrierea jobului

  • Promoveaza si vinde corespunzator produsele, oferind in mod profesionist informatiile necesare;
  • Este intotdeauna informat cu privire la toate serviciile oferite de firma;
  • Identifica ocaziile de a vinde si produse complementare;
  • Stabileşte şi dezvoltă o relaţie profesională cu clientii;

Beneficii

  • oportunitatea de a lucra intr-un mediu tanar, stimulant, inovativ;
  • perspective de dezvoltare profesională;
  • pachet salarial adecvat experientei in domeniu.

Descrierea companiei

FOXX COLOR este o companie ce activează în creația și producția elementelor de design interior și exterior. Ne desfășurăm activitatea la nivel național, proiectele ulterioare fiind de extindere.

Printre produsele și serviciile din portofoliul nostru se numără tapetul și fototapetul, tablourile, print-urile de mari dimensiuni și gravura laser. Colaborăm și realizăm proiecte de succes împreună cu designeri și arhitecți.