Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Jiu

Responsabilitati:
- pregateste comenzile de produse cosmetice / sorteaza si ambaleaza produsele cosmetice comandate de clientii nostri pe magazinul online si le pregateste de livrare prin curier rapid
- participa la receptia cantitativa si calitativa a marfii
- aranjeaza produsele in raft
- participa activ in absolut toate activitatile comerciale
- este capabila sa identifice eficient prioritatile si sa rezolve toate sarcinile intr-un mediu antrenant si un ritm alert

Cerinte:
- capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor, de organizare si comunicare
- abilitati de lucru pe calculator (word, excel), internet
- punctualitate, seriozitate, responsabilitate
- abilitati de lucru in echipa
- disponibilitate la program prelungit

Beneficii:
- sansa de a lucra intr-o echipa tanara si prietenoasa
- posibilitatea de dezvoltare profesionala
- pachet salarial motivant: 1700 lei NET (in mana)

Descrierea companiei:
Distribuitor produse cosmetice profesionale pentru saloanele de infrumusetare, unghii false, produse make up, truse farduri, pensule machiaj, produse epilare cu ceara. Vanzari en gros si en detail de produse cosmetice in toata tara.