Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 900 €

Descrierea postului:
Pregateste livrarea marfurilor conform documentelor emise de operatorii de facturare si a procedurilor de lucru.
Activitati de etichetare si ambalare a produselor.
Raspunde de buna depozitare a marfurilor, asigura optimizarea spatiului pentru o corecta manevrare a produselor astfel incat sa nu existe nici o posibilitate de degradare a acestora.
Efectueaza punctaje si la cerere, verifica stocul de marfa cu departamentul contabilitate.
Ajuta la descarcarea, la receptia si la asezarea marfurilor in depozit.

Cerinte:
Persoana dinamica si organizata;
Persoana serioasa si responsabila;
Abilitati de lucru in echipa;
Studii medii;
Experienta in domeniul biroticii si papetariei pe o pozitie similara, constituie avantaj!
Abilitati de lucru cu putina supervizare;
Oferta (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial atractiv;
- program de lucru: de luni pana vineri
- transport disponibil din zona Obor.

Descrierea firmei: Importul si distributia articolelor de birotica si papetarie.

  • Interviu online
  • In ce zona locuiti?