Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 900 €

Descrierea postului:

  • Pregateste livrarea marfurilor conform documentelor emise de operatorii de facturare si a procedurilor de lucru.
  • Activitati de etichetare si ambalare a produselor.
  • Raspunde de buna depozitare a marfurilor, asigura optimizarea spatiului pentru o corecta manevrare a produselor astfel incat sa nu existe nici o posibilitate de degradare a acestora.
  • Efectueaza punctaje si la cerere, verifica stocul de marfa cu departamentul contabilitate.
  • Ajuta la descarcarea, la receptia si la asezarea marfurilor in depozit.

Cerinte:

  • Persoana dinamica si organizata;
  • Persoana serioasa si responsabila;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Studii medii;
  • Experienta in domeniul biroticii si papetariei pe o pozitie similara, constituie avantaj!
  • Abilitati de lucru cu putina supervizare;
  • Oferta (bonusuri, beneficii):
    - pachet salarial atractiv;
    - program de lucru: de luni pana vineri
    - transport disponibil din zona Obor.

    Descrierea firmei: Importul si distributia articolelor de birotica si papetarie.

  • Interviu online
  • In ce zona locuiti?
  • Ce anume cautati la viitorul loc de munca?