Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

41 Calea Griviței, București

POST:
lucrator comercial magazin

CERINTE:
- Abilitati dezvoltate de comunicare interpersonala;
- Experienta in activitati comerciale;
- Persoana adaptabila si cu un dezvoltat spirit de echipa;
- Rezistenta la stres si capacitate de reactie si gestionare a situatiilor de criza;
- Ritm de lucru rapid;
- Cunostinte contabilitate primara (intocmire registru de casa, monetare etc.)
- Studii medii
- Limba engleza - nivel mediu;
- Initiativa, spirit organizatoric, pragmatism;

DESCRIEREA JOBULUI:
- vanzarea produselor comercializate catre clientii finali
- acorda asistenta clientilor in ceea ce priveste produsele comercializate
- intocmeste si opereaza zilnic monetarul, registrul de casa, raportul de gestiune si nir-urile aferente facturilor de cumparare
- intocmeste necesarul de aprovizionare si il trimite catre furnizori
- asigura baza de date necesara firmei privind piata, cererea si oferta concurentei

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv in functie de nivelul de experienta al angajatului.