LUCRATOR COMERCIAL / GESTIONAR

vanzari

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

4 Strada Damaschin Bojinca, Timișoara

Pentru completarea echipei de vanzari, Smart Retail Services angajeaza LUCRATOR COMERCIAL / GESTIONAR pentru magazinul Inmedio din Timisoara (Galeria Comerciala Kaufland 2 Timisoara, str. D. Bojinca nr. 4).

Inmedio este o retea internationala de magazine de presa, prezenta in Romania dar si in tari precum Polonia, Ungaria, Bulgaria, Serbia sau China.

Responsabilitatile postului :
• Relatia directa cu clientii
• Cunoasterea amanuntita, promovarea si vanzarea produselor/serviciilor
• Atitudine activa in vanzari prin servire prompta, consiliere si propunere de alternative
• Consilierea clientilor cu sfaturi si recomandari, prezentarea produselor/serviciilor
• Respectarea si mentinerea standardelor si procedurilor de lucru
• Gestionarea corecta a stocului de marfa
• Intocmirea documentelor si rapoartelor specifice

Profilul candidatului :
• Studii medii sau superioare
• Persoana sociabila, responsabila si cu initiativa
• Abilitati de comunicare si convingere
• Disponibilitate la program de lucru in doua schimburi (inclusiv in weekend)
• Cunostinte utilizare PC
• Experienta in vanzari retail constituie avantaj

Beneficii :
• Salariu fix si bonusuri
• Angajare pe perioada nedeterminata
• Instruire de specialitate
• Posibilitati de dezvoltare

Daca considerati ca sunteti candidatul potrivit va rugam sa aplicati pentru acest post. Doar candidatii selectati vor fi contactati.