Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

CERINTE:
Studii medii;
Experienta in vanzari constituie un avantaj;
Cunostinte operare PC;
Abilitati de comunicare si negociere;
Tinuta si prezenta impecabila;
Responsabilitate;
Amabilitate si o atitudine pozitiva;
Disponibilitate pentru program flexibil si in zilele de weekend.

RESPONSABILITATI :
Intampina clientii in mod corespunzator;
Promovarea produselor comercializate in magazin si consilierea clientilor;
Incaseaza contravaloarea produselor;
Receptia marfii;
Realizarea inventarului;
Aranjarea marfii in magazin;
Mentinerea unui mediu de lucru curat.

DESCRIEREA COMPANIEI :
Magazinul Swisscorner a fost infiintat in anul, in Timisoara, de catre un grup de profesionisti elvetieni care au dorit sa introduca pe piata romaneasca produse elvetiene recunoscute pentru calitatea lor, pentru manopera deosebita, pentru designul atragator dar si pentru traditie. Elvetia este renumita pentru industria ceasurilor, motiv pentru care oferim orologii deosebite apartinand unor branduri cunoscute pentru care detinem si exclusivitate :