Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

580 - 640 €

Daca esti:
- responsabil si comunicativ,
- iti place sa interactionezi cu oamenii,
- iti place sa lucrezi in vanzari,
- apreciezi stabilitatea si iti doresti sa lucrezi cu cele mai cunoscute branduri
Nu ezita sa aplici!

Responsabilitati:
- intampini clientii intr-o maniera prietenoasa si relaxata,oferindu-le o experienta placuta,
- promoveaza imaginea si produsele comercializate in magazin,
- opereaza pe casa de marcat,
- pastreaza standardele de visual merchandising vomfo criteriilor de brand,
- receptioneaza marfa si o pregateste pentru a fi expusa.

Ce oferim:
- pachet salarial format din: salariu fix (peste media pietei) + comision din vanzari in functie de vanzarile personale,
- training specializat,
- mediu de lucru placut si profesionist,
- reduceri consistente de angajat la produsele comercializate,
- oportunitatea de a avansa in cadrul companiei,
- program de lucru flexibil.