Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Firma OPTIC PARTNER SRL angajeaza lucrator comercial, postul este disponibil pentru Bucuresti, Str. Vatra Luminoasa nr. 108.

Iti place sa lucrezi intr-o companie dinamica si cu multe provocari? Vrei sa performezi impreuna cu echipa ta? Atunci, tu ai putea fi cel pe care il cautam!

Cerinte:

Studii medii;

Adaptabilitate la munca in echipa disponibilitate la program flexibil;

Seriozitate, organizare,responsabilitate, atentie la detalii;

Persoana dinamica, serioasa, responsabila si organizata;

Abilitati de lucru in echipa;

Experienta.

Descrierea postului:

Pregateste si verifica livrarea marfurilor conform procedurilor de lucru;

Activitati de etichetare si ambalare a produselor, intocmire AWB pentru livrare;

Raspunde de buna depozitare a marfurilor, asigura optimizarea spatiului pentru o corecta manevrare a produselor, astfel incat sa nu existe nici o posibilitate de degradare a acestora;

Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor;

Ajuta la descarcarea, la incarcarea, la receptia si la asezarea marfurilor in depozit;

Responsabil pentru curatenia in depozit in timpul programului de lucru;

Verificare stoc marfa.

Beneficii:
Salariu oferit in functie de performante, negociabil in urma interviului in functie de buget, postul permitand persoanei sa aiba o evolutie in cariera.

Doar candidatii care indeplinesc cerintele cautate vor fi contactati pentru programarea unui interviu.

Aplica și poți fi parte dintr-o astfel de echipa !

Locuri de munca la SC OPTIC PARTNER SRL

  • Interviu online
  • Sunteti angajat/a in momentul de fata?
  • Va rugam sa precizati data de la care ati putea fi disponibil/a pentru preluarea acestei pozititii in cadrul companiei noastre.