Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Turda, Florești, Huedin

Recrutam Lucrator Comercial, pentru statiile Rompetrol Cluj, Floresti & Calea Turzii.

Cerinte;
- Experienta in domeniul comertului sau intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
- Disponibilitate de lucru in ture
- Atitudine orientata spre client si bune capacitati de comunicare, loialitate, corectitudine si seriozitate
- Participa la gestionarea marfurilor si produselor petroliere din statie conform procedurilor operationale ale grupului
- Asigura curatenia in incinta statiei de distributie carburanti, conform standardelor igienico sanitare.

Responsabilitati;
- Deruleaza activitatea de vanzare carburanti si produse din magazin si de oferire de servicii clientilor on vederea fidelizarii acestora
- Participa la gestionarea marfurilor si a produselor petroliere din statie, conform procedurilor operationale ale grupului
- Asigura curatenia in cadrul statiei de distributie carburanti, conform standardelor igienico sanitare

Oferim:
- Venituri motivante,
- Bonuri de masa
- Prime in functie de performanta.