Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara; Cluj-Napoca; Sibiu; București

Candidatul ideal:

- Abilitati de comunicare directa;
- Initiativa si simtul responsabilitatii;
- Cunostinte operare PC;
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
- Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde;
- Persoana orientata spre solutii, bun la munca in echipa, flexibil;
- Limba engleza si studiile superioare constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

Program de lucru full-time.

Responsabilitati:

- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea;
- Stabileste si gaseste solutii pentru cerintele clientilor;
- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor date de supraveghetor si politicii interne a magazinului;
- Mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti , in timpul programului de lucru;
- Contribuie la mentinerea standardelor excelente de Customer Service.

Beneficii:

- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- program de pregatire si dezvoltare profesionala;
- posibilitati de dezvoltare a unei cariere.