Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Descriere post :

1. Vanzarea directa in magazinul fizic si eliberare de bonuri fiscale.

2. Facturare pentru clientii magazinului

3. Receptie fizica a marfii si emitere NIR-uri

4. Gestionare stocuri

5. Pregatire comenzi aprovizionare

6. Promovarea activitatii in mediul on-line

Programul de gestiune folosit: Magister Smart Chash

Cerinte post :

Studii medii/facultate.

Cunostinte de baza in domeniul pescuitului sportiv. Nu este necesara experienta in acest domeniu, insa este nevoie de o deschidere mare catre nou. Experienta in domeniu constituie un avantaj.
Abilitatea si disponibilitatea de a lucra in echipa.
Autocontrol si stabilitate emotionala.

Persoana dinamica, deschisa, careia sa ii placa lucrul cu oamenii. Bune abilitati de comunicare.

Claritate si coerenta in exprimare.
Seriozitate, eficacitate maxima, rapiditate in executie.

Experienta in utilizarea calculatorului.

Cunoasterea buna a programelor Microsoft Excel si Word.
Cunoastinte de baza privind retele sociale (Facebook, forumuri de profil) abilitatea de a invata rapid ,alte cunostinte de baza privind mediul on-line .

Beneficii :

Posibilitatea de a se alatura unei echipe de succes in continua crestere.

Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica.

Program de munca standard de 5 zile saptamânal (luni-vineri) + sambata din doua in doua saptamani
Contract de munca 8h/zi:00)
Firma noastra cauta persoane interesate de o angajare pe termen lung.