Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Lacul Tei, București

Candidatul ideal

Ce fel trebuie să fii tu pentru a face parte din echipa Julie Ann?

- O persoană de încredere, corectă, responsabilă, cu o fire pozitivă;

- Să ai abilități de comunicare și relaționare cu clienții;

- Să dai dovadă de atenție, concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate, rapiditate, spirit practic, memorie vizuală bună, implicare în activitate, dorința de a munci;

- Să ai capacitatea de a te descurca în condiții de stres, rezistență la sarcini repetitive, rezistență la oboseală, precum și capacitatea de a munci în echipă;

- Să ai un aspect fizic plăcut și, nu în ultimul rând, să ai zâmbetul pe buze și o motivație de a crește profesional alături de o echipă tânără și dimanică;

- Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj, însă nu este obligatorie;

- Ești student și nu știi dacă poți face parte din echipa noastră? Vino la interviu și vom găsi o variantă de a colabora.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci în calitate de lucrător comercial Julie Ann?

- Să aranjezi produsele de cofetărie și patiserie în vitrine și pe rafturi;

- Să ambalezi produsele corespunzător și să le vinzi clienților;- Să comunici cu zâmbetul pe buze cu clientul și să îl servești cu produsele solicitate;

- Să utilizezi casa de marcat și alte aparate și/sau sisteme necesare vânzării produselor;

- Să ajuți la prepararea cafelei și să o așezi pe tăvi, separat ori alături de alte băuturi non-alcoolice existente în meniul nostru și solicitate de clienți;

Ce îți oferim noi?

- Siguranța unui loc de muncă full-time într-un mediu de lucru dinamic și a salariului plătit mereu la timp;

- Bonus din vânzări;

- Bonus de performanță și prime oferite în anumite perioade ale anului, în funcție de evaluarea activității tale.

- Bonuri de masă;

- Posibilitate de avansare;

- Abonament medical la o rețea de clinici private din București.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de email .

Descrierea companiei

Cine suntem?

JULIE ANN este o cofetărie din București care comercializează produse premium de cofetărie-patiserie cu un gust inconfundabil, realizate în laboratorul propriu. Ne dorim să ne dezvoltăm cu entuziasm și implicare din partea întregii echipe, astfel încât să reușim să aducem aroma și prospețimea produselor noastre și un zâmbet în viața tuturor celor care ne calcă pragul, fie că aleg să mănânce un desert sau un produs de patiserie și să bea o cafea în cadrul magazinului nostru, fie că ne aleg pentru a le realiza prăjituri, produse de patiserie, torturi și/sau candy bar-uri pentru evenimentele speciale din viața lor.