Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilități:

  • Servirea clienților cu plăcere și atenție la detalii;
  • Menținerea zonei de care răspunzi să fie curată, ordonată, complet aprovizionată şi cu preţuri corecte;
  • Cunoașterea produselor şi capacitatea de a prezenta beneficiile acestora pentru clienți;
  • Pregătirea și aprovizionarea stocului pentru ziua de lucru următoare.

Cerințe:

  • Comunicarea cu clienții, politicos şi amabil;
  • Lucrul în echipă;
  • Flexibil în funcție de situatie şi deschis la schimbări;
  • Capacitatea de a organiza munca, pentru a utiliza în mod eficient timpul disponibil;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
  • Experiența Barista este un avantaj;
  • Permis auto (B).

Alka îţi oferă:

Mediu de lucru plăcut și dinamic;

Loc de muncă stabil;

Oportunităţi reale de dezvoltare a carierei.

Salariu atractiv, tichete de masa si decont transport.

  • Interviu online
  • Afla ceva inedit despre cafea si mentioneaza aici.