Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Gi Group recruteaza LUCRATOR COMERCIAL pentru unul dintre cei mai mari retaileri de produse HOME & DECO.
Locatie: Bucuresti, zona Baneasa.

- Cautam persoane serioase, carora le place sa interationeze cu oamenii si au disponibilitate pentru a lucra in ture.
- De preferat, insa nu obligatoriu, experienta ca lucrator in depozit / lucrator comercial;
- Orientare catre client
- Persoane dinamice, atente la detalii

Responsabilitati:
- Asigura uneltele pentru cumparaturi necesare clientilor
- Activitati de picking
- Raspunde solicitarilor clientilor privind informatii generale, privind zonele magazinului, produselor;
- Raspunde de pastrarea curateniei in aria de activitate;
- Asigura eliberarea zonei de incarcare marfa si ofera sprijin clientilor care intampina greutati in manevrarea produselor achizitionate;

Beneficii:
- Oferim pachet salarial alcatuit din 1600 lei in mana + tichete de masa in valoare de 15 lei/ tichetul
- Transport decontat pana la suma de 150 lei
- Mediu de lucru stabil