Detalii loc de munca

LUCRATOR COMERCIAL

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time, Part time
Salariu net pe luna
400 - 600 €
Posturi disponibile
9

Recrutam LUCRATORI COMERCIALI pentru cele mai mari retele de HYPERMARKET din Romania.

Avem nevoie de persoane muncitoare, serioase, cu spirit de echipa, atat femei cat si barbati.

Calitati:

Studii medii;
Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
Orientare si deschidere catre client;
Responsabilitate si seriozitate;
Flexibilitate si spirit de echipa.

CERINTE

Responsabilitati lucrator comercial:
- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;
- îndeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
- participa la actiunile comerciale din magazin;
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cântarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor.

Beneficii:
-Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA;
-Program de lucru de 4/6/8 ore/zi;
-Activitate de LUNI pana VINERI;
-Salariu fix + bonusuri, in functie de realizari.