Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Jilava

Se recruteaza si din

Măgurele, Bragadiru, Sintești

LUCRATOR CALIFICAT PRODUCTIE

CANDIDATUL IDEAL:

Deschis la schimbare, dornic de afirmare, muncitoar si serios.

DESCRIEREA JOBULUI:
- manipulare greutati de maxim 25-30kg
- mixare rasina cu ax melcat pentru aplicarea ulterioara automata
- aplicare rasina cu spray conectat la compresor (sub presiune)
- operatiuni de slefuire cu smirghel ale pieselor rezultate
- manipulare marfa si depozitare pentru uscare pe rasteluri
- spalare cuva cu furtun sub presiune
- curatenie in hala
- impachetare marfa pentru preluare de catre curier/client
- livrare marfa catre client (de preferat este sa aiba carnet de condus)
- realizare expozoare (lipirea unor mostre pe placi special create, in locuri predestinate)
- orice alta sarcina data de catre superiorul ierarhic

Program de lucru 8 ore, se va lucra in schimburi.

Locatie - Jilava, Ilfov (pana in sos de centura)

DESCRIEREA COMPANIEI:

ELEGANCE DECOR este o companie ce se ocupa de productia si comercializarea de produse ce aduc frumusete si eleganta interioarelor si exterioarelor caselor.

Elegance Decor se ocupa de productia de :

  • profile decorative de exterior - din polistiren expandat acoperite cu rasina minerala - elemente ce confera eleganta si rafinament cladirilor (ancadramente, solbancuri, cornise, brauri, capace de gard, termosisteme etc.)

    •  profile decorative de interior - din polistiren extrudat - pentru infrumusetarea interioarelor (cornise , scafe,  brauri etc.)