Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

488 €

Pentru Centrul de Productie din zona metrou Pipera cautam angajati full time (8 ore) pentru pozitia de Lucrator Productie Sandwich-uri

 Zona Metrou Pipera

Oferta:

  • Salariu net: 1600 lei + bonuri de masa + sporuri de noapte
  • Tichete cadou Paste si Craciun
  • Carduri de reduceri in reteaua Inmedio si 1 Minute
  • Masa asigurata de catre companie.
  • Program flexibil
  • Training de specialitate
  • Oportunitatea de a promova
  • Experienta in cadrul unei companii multinationale

Cerinte:

  • Disponibilitate de a lucra in ture de zi si/sau noapte
  • Calificarea nu este obligatorie
  • Spirit de lucru in echipa
  • Amabilitate, promptitudine
  • Dinamism, spirit de initiativa
  • Flexibilitate

Responsabilitati:

Preparare de sandwich-uri, salate, deserturi care deserveste zilnic reteaua de magazine proprii din Bucuresti.

Descrierea companiei:

Cu o experienta de peste 20 de ani pe piata romaneasca de retail, Lagardere Travel Retail este un jucator important, detinand o retea de peste 230 de magazine cu un portofoliu variat de branduri: Inmedio, Relay, Discover, Hub Convenience, 1 Minute, Hello, Voyage Cafe, SO! Coffee, Subway Gara de Nord (detinem si 1 franciza Subway, restul fiind branduri proprii).