Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Oarja

Se recruteaza si din

București

Responsabilitatile principale:

  • Defineste si pune in practica strategia de Conditionare si Ambalare, aplicabila atat furnizorilor, cat si in intern pentru Piese si Accesorii;
  • Se asigura de respectarea etapelor de validare a Conditionarii in redactarea referintelor si garanteaza respectarea etapelor de Conditionare pentru referintele proiectelor;
  • Gestioneaza calitatea Ambalajelor/Conditionarii si costurile asociate (pret de cumparare, costuri logistice) solutionand incidentele calitate Conditionare;
  • Contribuie la redactarea si evolutia Caietelor de sarcini Conditionare Piese si Accesorii din fabrica si asigura validarea tehnico-economica a Ambalajelor pentru proiectele Vehicule si Organe, propuse de furnizori.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice sau economice
  • Experienta de minimum  2 – 3 ani  in Logistica si/sau Inginerie, reprezinta un avantaj;
  • Cunostintele specifice de conceptie ambalaje, reprezinta un avantaj;
  • Competente lingvistice: limba engleza - nivel avansat ; limba franceza – nivel mediu;
  • Buna cunoastere a pachetului MS OFFICE (Word, Excel, Power Point);
  • Disponibilitate pentru deplasari, urmarind perimetrul de responsabilitate definit;
  • Orientare catre Client, capacitate de gestionare a relatiilor transverse meserii/tari, abilitati de comunicare, gandire structurata, capacitate de analiza si sinteza, spirit de initiativa.