Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

PHARM AHEAD isi mareste echipa!

Daca ai absolvit sudii in domeniul economiei / contabilitate de gestiune / administrativ, sau ai  experienta in domeniul transporturilor siiti doresti sa lucrezi intr-un departament de Transport / Logistica  in care sa te poti dezvolta continuu, intr-o colaborare pe termen lung, te rugam sa aplici!

Descrierea postului:

  • Verificare borderouri de livrare / facturi
  • Intocmire lista obiecte de inventar in folosinta, in conformitate cu inregistrarile contabile;
  • Contabilizarea si inregistrarea clientilor
  • Verificare borderouri cu numarul coletelor livrate, completate de catre soferii livratori;
  • Intocmire CMR-uri
  • Intocmire grafice  termometrieoduri de transport + rute

Dorim sa fii:

  • O persoana ordonata, harnica si dornica sa invete;
  • Operativa si orientata catre sarcini, cu bune abilitati de operare pe calculator (Excel, Word);
  • Cu abilitati foarte bune de identificare si rezolvare de probleme;
  • Rezistenta in activitati ce presupun un ritm de lucru alert.

Iti oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Bonus pentru stabilitatea in companie;
  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa de top.

Locatie: Prelungirea Garii Catelu (zona Cora - Pantelimon)