Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Organizeaza livrările zilnice de piese și ambalaje returnabile de la/către furnizori precum si catre uzinele companiei;
  • Ofera suport pentru fabricile companiei in scopul rezolvarii corecte și rapide a problemelor operaționale;
  • Este responsabil de incărcarea camioanelor din Europa pentru a fi livrate către uzinele de producție;
  • Asigura tipul de transport adecvat pentru livrarea la timp (camion, avion, elicopter,etc.);
  • Gestioneaza mai mult de 2500 de camioane pe zi pentru 30 de fabrici în 8 țări diferite.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice sau economice;
  • Bune cunostinte de limba engleza, cunostinte de limba franceza;
  • Experienţă în Supply Chain sau Management de proiect;
  • Comunicare, lucru în transvers,capacitate de analiză şi sinteză, orientare către client, spirit de echipă.