Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Se recruteaza si din

Sibiu

Sarcini si responsabilitati:

  • operarea in sistem a transferurilor de marfa intre depozite;
  • operarea intrarilor de marfa in sistem (NIR);
  • asigurarea comunicarii si legaturii operationale cu clientii logistici (productie\transporturi\disponenti);
  • intocmirea de rapoarte specifice la solicitarea superiorilor;
  • operat inchideri comenzi productie SAP

    Cerinte

  • minim studii medii – cu diploma de bacalaureat;
  • cunoastrea la nivel avansat a uneia din limbile straine Engleza sau Germana
  • cunostinte de operare calculator: Excel nivel mediu
  • experienta de lucru intr-un sistem ERP (experienta de lucru in SAP constituie avantaj);
  • excelente abilitati de comunicare;
  • capacitatea de a lucra sub presiunea termenelor limita zilnice;
  • persoana organizata si cu simtul responsabilitatii;
  • persoana motivata, cu atitudine pozitiva.

    Oferta:
    - pachet salarial atractiv

    - prima de Craciun si de Pasti

    - tichete de masa

    - servicii medicale gratuite