Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Swissteck Direct Services  este partener de service autorizat al companiei elvetiene Nestle Nespresso, brand al cafelei de lux, recunoscut la nivel international pentru calitatea exceptionala si serviciile de inalta clasa.

Daca-ti doresti un loc de munca intr-o atmosfera profesionala, iti plac provocarile si vrei sa te alaturi unei echipe de top, aplica acum!

Candidatul ideal

Absolvent de liceu;
Cunostiinte de baza – gestiune, managementul materialelor;
Experienta de cel putin 1 an, de preferinta in unitati productie, ca gestionar sau sef de depozit.

Cunostinte si abilitati tehnice;

Cunostinte de utilizare PC ;
Abilitati de comunicare si relationare in echipa si cu clientii companiei;
Disponibilitate de a-si insusi cunostinte noi;
Persoana serioasa, responsabila, disciplinata, organizata si deschisa la schimbare.

Descrierea jobului

Este responsabil de asigurarea receptiei cantitative si calitative a produselor.
Este responsabil de asigurarea manipularii si pastrarii in conditii optime a produselor in depozit, prin respectarea indicatiilor de manipulare si depozitare.
Este responsabil de predarea in bune conditii a produselor catre alte departamente si respectiv catre clienti.
Este responsabil de gestiunea stocului de deseuri (receptii interne si predare catre terti).
Este responsabil de intocmirea sau inregistrarea documentelor legate de activitatea de gestiune si inregistrarea in ERP a tuturor miscarilor de stoc (receptii, transferuri, predari).
Preda si preia produsele de la clienti si firmele de curierat, impreuna cu documentele insotitoare;
Preda toate documentele de gestiune (note de receptie, bonuri de consum, fise limita de consum, avize de expeditie, facturi) catre departamentul financiar;

Participa la incarcarea/descarcarea produselor.

Se ofera:

-Salariu motivant
-Bonuri de masa
-Plata orelor suplimentare

-Posibilitate de avansare
-Pregatire tehnica
-Cursuri de pregatire profesionala
-Lucru intr-o echipa profesionista