Logist depozit (limba rusa)

depozit - logist

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare
  • Experienta profesionala in coordonarea activitatilor de logistica: depozit, magazie, transport, mangementul stocurilor si fluxului de material
  • Experienta de mai multi ani in coordonarea echipelor formate din: gestionari, stivuitoristi, manipulanti marfa.
  • Bune cunostinte in organizarea muncii, a protectiei muncii si a protectiei mediului.
  • Cunostinte de limba rusa constituie avantaj (dar nu este obligatoriu)

Descrierea jobului

      Responsabilitati:

  • operarea in sistem a transferurilor de marfa catre clienti;
  • operarea intrarilor de marfa in sistem (NIR);
  • asigurarea comunicarii si legaturii operationale cu clientii logistici (transporturi\disponenti);
  • intocmirea de rapoarte specifice la solicitarea superiorilor;
  • prelucrare comenzi

Salariu oferit 2500 RON

  • Detaliile companiei:

    World of Hand Tools SRL este subsidiara a unui holding international cu o cifra de afaceri de peste 500 mil. de dolari, cu peste 4000 de angajati si 19 ani de experienta in comertul cu scule de mana si unelte electrice, produse pentru gradinarit si produse pentru uz caznic. Printr-o retea logistica de depozite, holdingul acopera integral teritoriile Rusiei, Ucrainei, Kazahstanului, Bulgariei, Poloniei, Braziliei si Romaniei.

  • Interviu online
  • Sunteti angajat/a in momentul de fata?
  • Ce asteptari salariale aveti?