Livrator - Centrul Logistic Techirghiol

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Descriere post

- Verifica marfurile pregatite pentru livrare in baza SSCC si/sau a avizelor de insotire

- Participa activ la incarcarea marfurilor in masini conform graficelor de livrari

- Completeaza si gestioneaza documentele care insotesc marfa livrata(aviz de insotire a marfii, procese verbale si CRM)

 Profil candidat

- Studii medii

- Experienta in domeniul transportului materialelor de constructii

- Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor

- Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

- Initiativa si orientare spre invatare

- Harnic, perseverent, onest si simt dezvoltat al responsabilitatii

- Operare MS Office ( Excel, Word )

 Beneficii

- Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

- Program de pregatire specifice postului