Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

- Experienta in colectare/recuperare de creante reprezinta un avantaj;
- Experienta relevanta in colaborarea cu Birourile Executorilor Judecatoresti reprezinta un avantaj;
- Limba engleza nivel conversational;
- Cunoasterea pachetului MS office;
- Abilitati organizatorice;
- Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;
- Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul juridic;
- Disponibilitate pentru deplasari la Executorii Judecatoresti colaboratori.

Descrierea jobului:

- Intocmirea tuturor documentelor necesare in relatia cu Executorii Judecatoresti, Lichidatorii Judiciari, Insitutiile statului, pentru cazurile administrate;
- Supravegheaza gestionarea procedurilor legale realizate de Executorii Judecatoresti, Lichidatorii Judiciari, Insitutiile statului in privinta dosarelor administrate;
- Acorda asistenta legala privind cazurile dificile;
- Raporteaza direct catre Managerul Departamentului Legal.

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Tichete de masa;
- Abonament medical la clinica privata;
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie dinamica multinationala;
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs salariale?