Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Departament: Continuous Improvement
Tip contract:
 8h/zi, perioada nedeterminată

Program de lucru: TESA (08:30 – 17:00, 30 minute pauză)
Experiența necesară: 1 an în zona de Producție

Descrierea postului

Responsabil de implementarea soluţiilor de îmbunătăţire continuă care îi sunt delegate de către inginerul de Lean Manufacturing.

Responsabil de întreţinerea, conform unui grafic de întreţinere, a marcajelor permanente, meselor de lucru, carucioarelor, conveioarelor din secţii şi a elementelor de management vizual.

Cerințele postului

  • Studii medii tehnice. Constituie avantaj studii superioare.
  • Cunoștințe desen tehnic – nivel mediu
  • AutoCAD – mediu, Visio - bază
  • Ms. Office -  nivel mediu
  • Limba Engleză –  nivel mediu
  • Permis categoria B

Beneficii

  •             Bonus Anual
  •             Salariu Competitiv
  •             Transport Gratuit
  •             Training
  •             Bonus loialitate
  •             Tichete de Masa
  •             Masa calda