LCA DESIGN TRAINEE / ENGINEER - DIVIZIA TRO RESITA

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Tapiei, Lugoj

Se recruteaza si din

Reșița, Caransebeș

Responsabilitati:
Ofera suport in zona de LCA(Low Cost Automation) prin gasirea de noi solutii pentru realizarea pieselor din punct de vedere design.
Realizeaza design de piese pentru productie (2D).
Realizeaza desene 3D pentru sisteme de automatizari.

Cerinte:
Studii tehnice superioare;
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
Cunostinte operare PC (Office);
Limba Engleza nivel avansat;
Cunostinte desen tehnic: Autocad + 3D Modeling Software(Inventor/Catia/SolidWorks);
Cunostinte de baza pentru sisteme de automatizari;
Cunostinte de baza pentru prelucrari/asamblari mecanice;
Comunicativ / fire deschisa;

Ce iti oferim?
Mediu de lucru motivant;
Echipa tanara si dinamica;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala de succes;
Pachet atractiv de beneficii si compensatii;
Stabilitate pe termen lung.