Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Constanța, Brăila, Galați, Tulcea

CRITERII DE SELECȚIE Peste 5 ani experi Naval Service / Reparatii

Candidatul ideal: Sudori CO2 cu experienta demonstrabila prin proba practica / Lucatus cu experimenta

Descrierea jobului:

Pentru un atelier de Confectii Metalic in Italia angajam Sudori CO2 si Lacatusi si Polizator

Conditile contractului:

Angajatorul, angajare in Romania - contract de munca pe perioada nedeterminata – minim un an de zile cu posibilitate de prelungire in functie de lucrarile

Salariul negociabil la angajare in functie de experienta. Se plateste de doua ori pe luna, printr-un avans intre 16-20 ale fiecarei luni si lichidare intre 05-10 ale luni urmatoare pentru luna muncita.

Cazare in apartamente cu taate utilitatile necesare.

Transport de la locuinta la locul de munca.

Echipament de munca.

Cursurile de protectia muncii.

Asigurari medicale.

Taxele si impozitele sunt platite de catre angajator

Organizeaza plecarile.

Sunt responsabil de procurarea mancarii pranz

Dupa aceste informatii, daca sunteti interesat aplicati la acest job!

Documente necesare in limba romana:

- daca detineti copie a diplomei de calificare sau acte care sa demonstreze calificarea

- copie a actului de identitate;

- pentru sudori, copie dupa autorizatile care le detineti, chiar daca sunt expírate.

Alte informații: in cazul în care îndepliniți criteriile de selecție veți fi contactat pentru a stabili care sunt următorii pași ai procesului de angajare. Sudori vor sustine o proba practica de sudura. Plecari sunt intre 1 septembrie. Nu se percepe niciun fel de comision sau taxă suplimentară!