Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Studii medii – Liceu, Scoala de meserii/profesionala– cu antetul ministerului educatiei si invatamantului si/sau ministerului muncii.
Experienta minim 2 ani in montaj diverse instalatii industriale (trasee electrice, HVAC, etc)
Cunoastere procedura sudura in puncte, constituie avantaj (sudura cu arc electric, cu electrozi superbazi)
Capacitate normală de adaptare la condiţiile de muncă.
Buna capacitate de comunicare.
Seriozitate si dinamism
Persoana organizata
Fara cazier
Se va face verificarea teoretica si practica a cunostintelor

Descrierea jobului

Pozitia este pe santiere (in tara si strainatate), se subordoneaza inginerului de executie si nu are persoane in subordine
Responsabilitati:
- realizarea lucrarilor mecanice pe baza desenelor de executie si a dispozitiilor primite de la seful ierarhic, la termenele stabilite, cu respectarea normelor de calitate
- respectarea procedurilor specifice directiei
- respectarea regulilor SSM

Beneficii:
Salariu atractiv, mediu de lucru profesionist, prime de Paste si Craciun, asigurare de risc si accidente. Pe santiere se asigura transport, cazare cu toate facilitatile asigurate si diurna.